środa, 29 maja, 2024
SeoHost.pl
Strona głównamainBlogiKomu bije dzwon....

Komu bije dzwon….

Opublikowane

Cóż, stało się to, czego winniśmy się spodziewać, patrząc na „rozsypankę” partyjnych koligacji na długo przed wyborami, co dziś po tym akcie wyborczym, skłania nas do niezbyt wesołych myśli. Zatem staje przed nami pytanie, co dalej, jeśli chodzi o tak już określanej arcypatriotyczną partią i równocześnie arcypatriotycznego obozu?


Długo na to nie będzie odpowiedzi, a czas robi swoje. ten schemat rozdrobnienia partyjek w końcu zbierze się do jakiejś całości tworząc wymaganą większość i oto szło. Mam przeczucie, że podzieli to nasz kraj od nowa, w myśl tego ich schematu politycznego, że to co na zachód od Wisły będzie nasze, a to co do Bugu niczyje, czyli wasze. I znów te same kłopoty z „my” oraz „oni”, czyli dobrze opracowana strategia politycznie brudnych, chciwych sukcesu łap. Znaczy się, że Polska ma być dziedziczna i podzielona na chłopów pańszczyźnianych oraz na wymuskanych przez unijną wierchuszkę dziedziców, szczególnie wypieszczonego Tuska. Pamiętamy słowa namaszczenia dla niego przez unijną pierwszą damę. Zatem 15 października 2023 pozostaje nową datą do zapamiętania jako ważną, jeszcze jedną z tych dat wstrząsających i brzmiących groźnie co do naszej przyszłości, uruchamiającej dźwięk syreny alarmowej. tu w Niemczech każdej soboty w samo południe, uruchamiane są syreny alarmowe i nie znaczy to, że gdzieś się pali. Po prostu są to ćwiczenia, bo może coś się rzeczywiście wydarzyć, a syrena nie da alarmującego głosu. Czy ten dzień 15 października, kiedy w późnych godzinach wieczornych poznaliśmy wstępne wyniki wyborów, czy to wszystko co działo się wokół wyborów zmieni bieg historii na jakiś czas? Platforma Obywatelska po ogłoszeniu zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości obraziła się na Polaków, że mogli wybrać na zwycięzców „pisiorów”, a przecież to im szykowano zwycięstwo choćby w środkach masowego przekazu Niemiec. Oni nie posiadali w zasadzie programu, bo mieli go wygłosić tuż po zwycięstwie. I zaraz na drugi dzień lider Tusk miał udać się do Brukseli, aby przywieźć nieprawnie wstrzymane pieniądze na odbudowę. Mój Boże, to przecież śp. Jan Olszewski, nasz wspaniały premier był przekonany, że to wybory wskażą wyraźnie, czyja będzie Polska.
Ekonomiczny potencjał Polski przeszkadza Niemcom i oni to już wcześniej wybrali nam premiera. to sprawdzony partner. Wybory i mieliśmy wybór między dewiacją a normą. istnieje pytanie, czy ponieśliśmy klęskę, czy jej nie ponieśliśmy. Jak dotąd pozostaje bez odpowiedzi. Widzimy, że ostatnio świat wybiera fałszywe wartości a w polityce ma to wyrazisty obraz. istnieje powiedzenie: Co się stało, to się nie odstanie. każde wybory to mocne przemeblowanie i do tego kompletnego przemeblowania szykuje się opozycja.
Tymczasem ziemia dziurawiona rakietami i bombami drży i to już nie tylko obok nas na Ukrainie, ale na Bliskim Wschodzie i nie ma nadziei, aby na nowo człowiek stał się ludzki….

Jarosław na starych pocztówkachspot_img

Najnowsze na stronie

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak...

Wiosenna Ochrona Oczu: dieta, okulary i innowacyjne metody

Wiosna to czas kiedy nasze oczy narażone są na większą ilość szkodliwych czynników. W...

Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław 2024

Zapraszamy na wyjątkową Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, która odbędzie się 18 maja. To...

Edukacyjne Widowisko: Polacy, którzy Zmienili Świat

Biuro Niepodległa, Urząd Miasta Jarosławia oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają na bezpłatne,...

Więcej

Pożyjemy zobaczymy…

Nawet w zniewolonym przez politykę oraz służby specjalne człowieku pozostaje nosicielem myśli wolnej. Jak...

Katorżnicy

Ludzie mogą być bardziej okrutni niż zwierzęta, co widać w historii wojen i konfliktów, które przynoszą śmierć i zniszczenie. Historia wojen między Polską a Niemcami i Rosją jest długa i krwawa, z licznymi bitwami i zsyłkami, zwłaszcza w czasach caratu i stalinizmu. Liczba polskich ofiar zesłań na Sybir i innych represji jest ogromna, co świadczy o skali zaplanowanej zagłady przez reżimy rosyjskie.

Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara w międzynarodowej polityce od czasu do czasu znajduje swoje miejsce, posiada...