niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównamainBlogiKażdy głos na wagę naszej wolności....

Każdy głos na wagę naszej wolności….

Opublikowane

Rysunek Kazimierza Ivosse - wybory '23

…a zatem wszyscy idziemy na wybory w dniu 15 października. Osobiście patrząc z daleka na to co się dzieje w naszym Kraju, będzie to starcie naszej chrześcijańskiej cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. A zatem jeszcze jedna walka o naszą przyszłość i o bezpieczeństwo młodego pokolenia, naszych dzieci i wnuków. Myślę, że nie przesadzam traktując te wybory jako ostrzeżenie dla moich rodaków. W Niemczech nie będzie wyborów korespondencyjnych, a zatem co do mojej rodziny będziemy musieli jechać ponad 80 km do Konsulatu RP w Hamburgu. Blisko milionowa Polonia tutaj też jest podzielona. Myślę, że większości zależeć będzie na frekwencji, zwłaszcza jeżeli chodzi także o referendum. Szkoda, że nie dopracowaliśmy piątego pytania, czy wszystko nam się podoba w tej Unii. To przecież w niej uchwalane są od pewnego czasu bzdurne przepisy utrudniające życie i pracę choćby rolnikom i sadownikom. To tu zapadają decyzje o tzw. dozwolonej ilości emisji dwutlenku węgla. A dotowanie gender? A to ustawiczne od pewnego czasu wyrzucanie Boga z historii oraz dnia dzisiejszego Europy. To tu w unijnych instytucjach, a namnożyło się ich sporo; zapadają decyzje o prześladowaniu naszego kraju i to za to, że pragnie iść własną drogą. Wiadomo wszem i wobec, że forsowane jest zarządzanie Unią przez Niemcy i Francję, przez co inne kraje zwłaszcza Europy Środkowej pozbywają się dzień po dniu swojej suwerenności. Na dodatek dość szkalowania naszego kraju przez Parlament Europejski. Zbliżają się też powoli wybory w Unii i „zielona trawka” tęskni za dziwotami i idiotkami, którzy od dawna nie tylko nie bronią polskich interesów, ale systematycznie im szkodzą. Znamy ich nazwiska. kiedy podczas wyborów zostajemy w domu, należymy też do grupy tamtych szkodników. marzyła się nam Europa Ojczyzn, jak przewidywali to twórcy tego dzieła. Nie skorzystasz z prawa wyboru, oni sami siebie wybiorą. A więc walka na śmierć i życie. A do wyborów blisko, znajdujemy się na ostatniej prostej i wszyscy idziemy na wybory. To bój, to ostatnie starcie z lewacką cywilizacją śmierci, walka o naszą przyszłość, o spokój i bezpieczeństwo, także o to by nie narzucano nam nic siłą, jak ma to miejsce z obowiązkowym nauczaniem gender w całej Europie. Czasami zazdroszczę Brytyjczykom, że wyzwolili się w samą porę od tego. Nie taka Europa, nie z tymi oczadziałymi staruszkami, którym zależy jedynie na wysokich apanażach, a nie dobrej przyszłości tak własnego kraju jak i całej Europy.
Trudno zliczyć ile to ataków przed wyborami musiała znieść prawica. nawet obowiązujący w Unii prawny ład, że przed wyborami nie wszczyna się żadnych prowokacji w stosunku do kraju stojącego wobec wyborów. Głosując decydujesz nie tylko o przyszłości własnego narodu, al także po części o przyszłości Europy. Choćby w aspekcie, czy będziemy czuć się bezpiecznie w swoim mieście czy wiosce. Dosłownie to ty decydujesz. Zatem zagłusz, wyrzuć z siebie to własne „niechcemisię”…Po prostu idziemy na wybory.

Tekst publikujemy dopiero teraz, ponieważ dotarł do nas z opóźnieniem. Przepraszamy czytelników.

Najnowsze na stronie

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w zimowej scenerii

Kilka zdjęć z Jarmarku Bożonarodzeniowego odbywającego się na jarosławskim Rynku. Zdjęcia wykonane wieczorem w...

Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii – koncert

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiegoz okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii 12 grudnia 2023...

W oczekiwaniu na epilog – wernisaż wystawy w Małej Galerii

W dniu 07 12 2023 w Małej Galerii JOKiS odbył się wernisaż Teresy Ulmy...

Trudne warunki na drogach

Panująca obecnie aura powoduje trudne warunki na drogach. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy...

Więcej

Komu bije dzwon….

Cóż, stało się to, czego winniśmy się spodziewać, patrząc na "rozsypankę" partyjnych koligacji na...

Antypolonusi

"Wojna nie jest nigdy tak daleko, bo wojna jest zawsze...

Ideologiczne zaślepienie i odrażające ataki na Kościół…

Źle się dzieje w państwie polskim i to, co ostatnio dzieje się w naszym...