niedziela, 1 października, 2023

Włamywacze i paser zatrzymani przez policję

Zobacz też

Jarmark Benedyktyński 2023

Zaproszenie na XII Jarmark Benedyktyński w Jarosławskim Opactwie - 16-17września (sobota i niedziela)

Jarosławscy kryminalni od początku sierpnia zajmowali się sprawą serii kradzieży i włamania do altan ogrodowych, do których dochodziło w Jarosławiu. Sprawcy kradli rowery oraz kosiarki spalinowe. Łączna wartość ich łupów to ponad 5 tysięcy złotych. Śledztwo przyniosło pozytywne efekty – udało się ustalić sprawców przestępstw. Są to 34-latka i 30-latek, mieszkający w Jarosławiu. W sprawie zatrzymano również 38-letniego mieszkańca miast, który zajmował się paserstwem. Podejrzani przyznali się do serii kradzieży i włamania, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo, a więc handel towarem pochodzącym z przestępstwa, grozi do 5 lat więzienia.

Policjantom udało się znaleźć skradzione przedmioty. Mundurowi trafili na nie podczas przeszukania garażu pasera. Dodatkowo znalezione zostały tam części do rowerów oraz rowery, których kradzieży dotąd nie zgłoszono. Sprawa ma charakter rozwojowy, funkcjonariusze ustalają, czy zabezpieczone przedmioty pochodzą z przestępstw.

jedno ze zdjęć ze strony KPP Jarosław

Osoby, które na zdjęciach zauważą swój rower proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym KPP w Jarosławiu pod nr. tel. 47 824 13 20.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Antypolonusi

"Wojna nie jest nigdy tak daleko, bo wojna jest zawsze tak blisko…."Wojciech Młynarski Kim są,...
SeoHost.pl