środa, 28 lutego, 2024

Pijany kierowca TIRa wjechał w barierki na A4

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...
zdjęcie KPP Jarosław

W czwartek, około godz. 12.30, do jarosławskiej komendy dotarło zgłoszenie o tym, że na autostradzie A4 w okolicy Miejsca Obsługi Podróżnych Zamiechów, ciężarowe volvo z naczepą wjechało w bariery energochłonne. Przybyli na miejsce policjanci zastali kierującego w pojeździe, mężczyzna miał głowę opartą na kierownicy. Po otwarciu przez mundurowych drzwi kabiny okazało się, że kierowcy nic się nie stało, spał. 45-letni obywatel Ukrainy przebudzeniu oświadczył, że jedzie do Niemiec z towarem.

Funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol, więc oczywiście poddali go badaniu. Jak można było przypuszczać kierowca był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat więzienia.

Niedawno w powiecie policjanci mieli inną, nietypową interwencję z udziałem osoby pijanej.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl