wtorek, 27 lutego, 2024

Pijany 45-latek niemal potrącił 2 kobiety i dziecko

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

W środę o godz. 14, policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący pojazdem omal nie doprowadził do potrącenia dwóch kobiet i dziecka. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierującego toyotą, pasażerkę tego pojazdu, pracownika firmy oraz zgłaszające.  

Policjanci ustalili, że 45-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, cofając na parkingu, jechał prosto na dwie kobiety z dzieckiem. Tym udało się w ostatnim momencie odskoczyć, pociągając za sobą dziecko. Kierowca toyoty najechał na wózek transportowy, z którego korzystały, a następnie próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Jednej z kobiet oraz pracownikowi firmy udało się go jednak ująć, a następnie przekazać policjantom.

Mundurowi przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało w organizmie 45-latka ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy. 45-letni mieszkaniec naszego powiatu za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.   

Niedawne zdarzenie z pijanym kierowcą.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl