wtorek, 27 lutego, 2024

25-latek ugodził babcię nożem, został zatrzymany

Zobacz też

Jarosławska Droga Krzyżowa 2024

W piątek 16 lutego odbędzie się w Jarosławiu wspólna dla wszystkich parafii Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie się...

7 lutego po godzinie 14 do jarosławskiej komendy dotarło zgłoszenie o ugodzeniu nożem kobiety. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Jarosławiu, gdzie skierowani zostali policjanci. Poszkodowaną była 71-latka, która trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą mógł być wnuk kobiety, który po zranieniu jej nożem, uciekł z miejsca zdarzenia. W mieszkaniu działał zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki. Przeprowadzono oględziny, zostały zabezpieczone ślady oraz przeprowadzone przesłuchania osób, mogących mieć informacje na temat zdarzenia.

Młodego mężczyznę poszukiwali policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego. Już po około 2 godzinach na terenie miasta udało się zatrzymać 25-latka, który trafił do aresztu.

Na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych mężczyźnie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa babci. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Jarosławiu zdecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu tymczasowego wobec 25-latka. Grozi mu kara od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jarosław

najnowsze

Szukając wspólnego mianownika….

To był dzień , kiedy nagle zgasły wszystkie reklamy na Times Square i Fifth Avenue, wielkie, gigantyczne rozświetlające ulicę...
SeoHost.pl